Eva Blog
Menu

Akce

Zářijové prázdniny v Malíkově

pár dní pro radost na kouzelném místě

Od neděle do středy v září v Malíkově

Po dlouhém zvažování, vzhledem k situaci, kterou všichni prožíváme, jestli a vůbec něco plánovat, něco vymýšlet, něco udělat, jsem se rozhodla, že něco udělat bude moc a moc fajn. Kdo ví, kam tento rok pojedeme za vysokými hory doly, za mořem, oceánem, k jezerům, za přáteli, na prosecco, na gelato..a proto si myslím, že prožívat příjemný a smysluplný čas i tady, v místech, která pohladí na duši, bude více naž zapotřebí. Proto vás s velkou radostí a s vidinou toho nejlepšího, co zde můžeme společně zažít, zvu na zářijový pobyt do Malíkova, kde, kdo ví a zná, je tak hezky, že se chce málokdy odjíždět domů. A září tady, to jsou prázdniny jak namalované z dětství..statek, zahrada rozkvetlá, houpačka zavěšená..rybníky kolem, hrady a zámky. Věřím, že i vzhledem k viru, který provází naše dny v poslední době, se nám podaří volně pohybovat v přírodě, i na místě a pobyt si užít. Bude spojený s klidným, jemným, někdy více živelným cvičením. Jinak je to na vás, na nás..budeme si povídat, můžete se procházet, ležet na dece, koukat na slunce, číst si knížku...radovat se a dýchat...Přála bych si, aby vám čas tady udělal moc dobře na duši i na těle Těším se na vás. Vítáni jsou všichni, cvičící, ženy, muži, děti, rodiny, kdo by chtěl, může s sebou vzít i necvičícího. Opatrujte se, mějte spokojené dny, i když někdy přijde vlna splínu a nejistoty. Bude dobře. Prosím, informace níže, kdo by chtěl jet, dejte mi vědět.

Plán na jógování vypadá takto:

NEDĚLE PŘÍJEZD PO 15.30 HOD

JÓGOVÁNÍ

PONDĚLÍ JÓGA  10:00 - 11:30 HOD a 18.00 – 19.30 HOD

ÚTERÝ JÓGA      10:00 – 11.00 HOD a 17.30 – 19.00 HOD

STŘEDA JÓGA    9:30 – 11.00 HOD

CENA 4300 KČ (necvičící 3 300)

Cena pro jednu osobu zahrnuje 3 noci ubytování ve 2lůžkovém, 3 lůžkovém pokoji či 4 lůžkovém apartmánu, vše s vlastním sociálním zařízením, stravování s téměř plnou penzí (bohatá kontinentální snídaně, místo pondělního, úterního a středečního oběda bude pro každého připraveno na pokoji ovoce, zdravé tyčinky, ořechy, osvěžení a jiné malé občerstvení, večeře s výběrem několika chodů) a 5 různých skupinových lekcí jógy s olejíčky, četbou na pokračování a relaxací. Odměnou naší praxe budou již tradičně výborné vegetariánské večeře s chutí místní i cizokrajnou se všemi plody, které teplý babí čas přináší. Chutě budou různé, ale určitě se můžete těšit na sezónní zeleninu barevnou a dobrou, luštěniny, voňavá jídla s kapkou Šrí lanky, Indie, či lehkost Itálie, Řecka a českých surovin. Šéfem kuchyně bude opět můj muž, který vymyslí další bohaté menu podle jeho nápadu, inspirace, cizokrajných kuchařek. Však bude vařit a tvořit pro to, abychom měli spokojená břicha, bylo nám dobře a cítili jsme se během víkendu i v oblasti zažívání moc hezky. Na zahradě pípa, v lednici dobrá vína, čaje, lahodná káva od pana Perly, domácí posezení při lampičce a s knihou v ruce, teplo z krbu, někdo už zná, jiný se může těšit, že pozná. Procházky, klid, radost ze společného jsou už na nás, však věřím, že budou. A moc a moc se na to tento rok těším.

Jógový výlet začíná v neděli 13. září (možnost příjezdu po 15:30 hod) a končí ve středu po jógování s možností odjezdu v pozdějších odpoledních hodinách. Vemte si s sebou vlastní jógamatku. V případě potřeby a po domluvě ráda zapůjčím.

Storno pobytu 21 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % z celého pobytu. Záloha pod domluvě před pobytem.

REZERVACE A DOTAZY Eva Horynová ˜ eva@yogawithevahorynova.cz  telefon: 721 848 302

ARCHIV

DALŠÍ AKCE

PRODLOUŽENÝ LISTOPADOVÝ VÍKEND NA MALÍKOVSKÉM DVOŘE• 5. 11. - 8. 11. 2020 Mám radost, že vás již tradičně mohu pozvat na místo duši libé a pro tělo túze odpočinkové. Poněkolikáté se těším na podzimní prodloužený víkend do Malíkova, kde je moc pří…

VÍCE INFORMACÍ

MAILING LIST

Po celý rok Vám budu posílat oznámení o seminářích, workshopech a jiných událostech či názorech.