Eva Blog
Menu

Akce

Yoga s Evou

Květnový jógový víkend 2019

KVĚTNOVÝ VÍKEND NA KOUZELNÉM A KLIDNÉM MÍSTĚ V JIŽNÍCH ČECHÁCH • 31. května - 2. června 2019

S velkou radostí vás zvu na další společný víkend a to tentokráte v čase voňavém, barevném, v čase májovém, do kraje, kde je klid a ticho, tam, kde by mohli krásně poránu prozpěvovat ptáci, budou cítit vůně rozkvetlých stromů, tam, kde můžeme poránu dlouze a v klidu pít kávu, čaj, usmívat se, večer sedět na dvoře a nikam nepospíchat, povídat, nebo užívat úplného ticha a nebe s hvězdami. Do toho se zkusíme  během několika hodin přirozeně protahovat, uvolňovat, hýbat, starat se o sebe, vnímat tělo i duši. Bude čas na to si opravdu odpočinout, usmívat se, jít do lesa, lehnout si na deku a číst si, pít si ve stínu vodu s bylinkami a dívat se na svět, poslouchat a pozorovat. Jen tak být. Zkusíme společně nalézti klid a radost z pohybu a společně stráveného času. Opět budeme pobývati nedaleko Jindřichova Hradce, v kraji plném lesů, luk a polí, kde to na jaře krásně voní. Můžete se těšit na kouzelné bydlení, krásné pokoje, příjemné peřiny,čistý vzduch, barevné listí..na sebe..A budete-li chtít, klidně vezměte s sebou i necvičícího, děti, pokud k sobě nemůžete nikoho cvičícího najíti. Moc se na víkend s vámi těším.

PÁTEK PŘÍJEZD PO 15.00 HOD

PÁTEK JÓGA  18.00 – 19.30 HOD

SOBOTA JÓGA 9:30 – 11.00 HOD + 17.30 – 19.00 HOD

NEDĚLE JÓGA 10.00 – 11.30 HOD

CENA 3200 KČ (necvičící 2 200)

Cena pro jednu osobu zahrnuje 2 noci ubytování ve 2lůžkovém, 3 lůžkovém pokoji či 4 lůžkovém apartmánu, vše s vlastním sociálním zařízením, stravování s téměř plnou penzí (bohatá kontinentální snídaně, místo sobotního a nedělního oběda bude pro každého připraveno na pokoji ovoce, zdravé tyčinky, ořechy a jiné malé občerstvení, večeře s výběrem několika chodů) a 4 různé skupinové lekce jógy s olejíčky, četbou na pokračování a relaxací. Odměnou naší praxe budou výborné vegetariánské večeře s chutí místní i cizokrajnou se všemi plody, které májový čas nabízí a šéfkuchař vykouzlí. Chutě budou různé, ale určitě se můžete těšit na sezónní zeleninu barevnou a dobrou, luštěniny, voňavá jídla s kapkou Šrí lanky a Indie a mnoho jiného. Šéfem kuchyně bude opět můj muž, který vymyslí další bohaté menu podle jeho nápadu, inspirace, cizokrajných kuchařek. Však bude vařit a tvořit pro to, abychom lměli spokojená břicha, bylo nám dobře a cítili jsme se během víkendu i v oblasti zažívání moc hezky. Podobně jako v Malíkově i zde je možnost výběru dobrých moravských vín a pívo na pípě, mošty, cidery, čaje, kohoutková voda pro ty, kdo budou mít chuť. Procházky, klid, radost ze společného jsou už na nás, však věřím, že budou.

Jógový víkend začíná v pátek 31. května (možnost příjezdu po 15. hodině) a končí v neděli po jógování s možností odjezdu v pozdějších odpoledních hodinách. Vemte si s sebou vlastní jógamatku. V případě potřeby a po domluvě ráda zapůjčím.

Storno pobytu 21 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % z celého pobytu. Záloha pod domluvě před pobytem.

REZERVACE A DOTAZY Eva Horynová ˜ eva@yogawithevahorynova.cz  telefon: 721 848 302

ARCHIV

MAILING LIST

Po celý rok Vám budu posílat oznámení o seminářích, workshopech a jiných událostech či názorech.