Eva Blog
Menu

Akce

Yoga s Evou

říjnový Malíkov

PRODLOUŽENÝ ŘÍJNOVÝ VÍKEND NA MALÍKOVSKÉM DVOŘE• 17. 10. - 20. 10. 2019

Mám radost, že vás již tradičně mohu pozvat na místo duši libé a pro tělo túze odpočinkové. Poněkolikáté se těším na podzimní prodloužený víkend do Malíkova, kde je moc příjemně, jako doma a kde je opravdu klid a prostor na rozjímání, odpočinek, ale zároveň i osvěžení několika hodinami jógování, protahování, relaxování. Půlka října by měla býti krásná i na procházky a výlety do okolí, na zážitky, chůzi v lese i odpočinek pod dekou v zahradě, na sbírání listí a kaštanů, na tvoření květin, na malování na sluníčku na zápraží, na povídání, na posezení v tichu s úsměvem na tváři. Jindřichův Hradec, Třeboň, Slavonice, Česká Kanada...nebo jenom místní les mohou býti tím pravým pro vlastní čas, kterého je na víkendu dosti. Vzhledem k tomu, že je Malíkov místem, kde se člověk opravdu cítí dobře, budeme tentokráte rozjímat od čtvtka do neděle, abychom si opravdu odpočinuli a strávili s radostí společný čas. Moc se na to těším. Vítání jsou cvičící, však i necvičící, děti, rodiny, podle vašich možností a přání, jak víkend zažít. Plánovaný program vypadá viz. níže, kromě toho budete mít čas pro sebe a bude jenom na vás, jak si budete přát ho vyplnit.

ČTVRTEK  PŘÍJEZD PO 15.00 HOD

JÓGOVÁNÍ

PÁTEK JÓGA  10:00 - 11:30 HOD a 18.00 – 19.30 HOD

SOBOTA JÓGA 9:30 – 11.00 HOD a 17.30 – 19.00 HOD

NEDĚLE JÓGA 9:30 – 11.00 HOD

CENA 4300 KČ (necvičící 3 300)

Cena pro jednu osobu zahrnuje 3 noci ubytování ve 2lůžkovém, 3 lůžkovém pokoji či 4 lůžkovém apartmánu, vše s vlastním sociálním zařízením, stravování s téměř plnou penzí (bohatá kontinentální snídaně, místo pátečního, sobotního a nedělního oběda bude pro každého připraveno na pokoji ovoce, zdravé tyčinky, ořechy, osvěžení a jiné malé občerstvení, večeře s výběrem několika chodů) a 5 různých skupinových lekcí jógy s olejíčky, četbou na pokračování a relaxací. Odměnou naší praxe budou již tradičně výborné vegetariánské večeře s chutí místní i cizokrajnou se všemi plody, které barevný podzimní čas přináší. Chutě budou různé, ale určitě se můžete těšit na sezónní zeleninu barevnou a dobrou, luštěniny, voňavá jídla s kapkou Šrí lanky, Indie, či lehkost Itálie, Řecka a českých surovin. Šéfem kuchyně bude opět můj muž, který vymyslí další bohaté menu podle jeho nápadu, inspirace, cizokrajných kuchařek. Však bude vařit a tvořit pro to, abychom lměli spokojená břicha, bylo nám dobře a cítili jsme se během víkendu i v oblasti zažívání moc hezky. Na zahradě pípa, v lednici dobrá vína, čaje, lahodná káva od pana Perly, domácí posezení při lampičce a s knihou v ruce, teplo z krbu, někdo už zná, jiný se může těšit, že pozná. Procházky, klid, radost ze společného jsou už na nás, však věřím, že budou.

Jógový víkend začíná ve čtvrtek 17. října (možnost příjezdu po 15. hodině) a končí v neděli po jógování s možností odjezdu v pozdějších odpoledních hodinách. Vemte si s sebou vlastní jógamatku. V případě potřeby a po domluvě ráda zapůjčím.

Storno pobytu 21 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % z celého pobytu. Záloha pod domluvě před pobytem.

REZERVACE A DOTAZY Eva Horynová ˜ eva@yogawithevahorynova.cz  telefon: 721 848 302

ARCHIV

MAILING LIST

Po celý rok Vám budu posílat oznámení o seminářích, workshopech a jiných událostech či názorech.