Eva Blog
Menu

Akce

Zářijové prázdniny v Malíkově - už zase!

pár dní pro radost na krásném to místě

Od neděle do středy v září v Malíkově už zase...lééééééto

Stejně jako minulý rok vám nabízím prodloužený pobyt na konci léta, který v Malíkově bývá ve znamení klidu, radosti a kouzelných společných chvil. Září tady, to jsou prázdniny jak namalované z dětství..statek, zahrada rozkvetlá, houpačka zavěšená..rybníky kolem, hrady a zámky. Pro někoho to však může být pobyt, kde si jenom zaleze do houpací sítě, vezme knížku, bude relaxovat a užívat naprostého vypnutí mysli. Však budeme společně poránu a k večeru cvičit, smát se, povídat, hledat ticho a klid, novou inspiraci pro naše těla,budeme o něj hezky pečovat..Přála bych si, aby vám čas tady udělal moc dobře na duši i na těle Těším se na vás. Vítáni jsou všichni, cvičící, ženy, muži, děti, rodiny, kdo by chtěl, může s sebou vzít i necvičícího. Opatrujte se, mějte spokojené dny, snad už zase s novou chutí na všechno nové. Prosím, informace níže, kdo by chtěl jet, dejte mi vědět.

Plán na jógování vypadá takto:

NEDĚLE PŘÍJEZD PO 15.30 HOD

JÓGOVÁNÍ

PONDĚLÍ JÓGA  10:00 - 11:30 HOD a 18.00 – 19.30 HOD

ÚTERÝ JÓGA      10:00 – 11.30 HOD a 18:00 – 19.30 HOD

STŘEDA JÓGA    9:30 – 11.00 HOD

CENA 

Cena pro jednu osobu zahrnuje 3 noci ubytování ve 2lůžkovém, 3 lůžkovém pokoji či 4 lůžkovém apartmánu, vše s vlastním sociálním zařízením, stravování s polopenzí (bohatá kontinentální snídaně, večeře s výběrem několika chodů) a 5 různých skupinových lekcí jógy s olejíčky, četbou na pokračování a relaxací. Odměnou naší praxe budou již tradičně výborné vegetariánské večeře s chutí místní i cizokrajnou se všemi plody, které teplý babí čas přináší. Chutě budou různé, ale určitě se můžete těšit na sezónní zeleninu barevnou a dobrou, luštěniny, voňavá jídla s kapkou Šrí lanky, Indie, či lehkost Itálie, Řecka a českých surovin. Šéfem kuchyně bude opět můj muž, který vymyslí další bohaté menu podle jeho nápadu, inspirace, cizokrajných kuchařek. Však bude vařit a tvořit pro to, abychom měli spokojená břicha, bylo nám dobře a cítili jsme se během víkendu i v oblasti zažívání moc hezky. Na zahradě pípa, v lednici dobrá vína, čaje, lahodná káva od pana Perly, domácí posezení při lampičce a s knihou v ruce, teplo z krbu, někdo už zná, jiný se může těšit, že pozná. Procházky, klid, radost ze společného jsou už na nás, však věřím, že budou. A moc a moc se na to tento rok těším.

Jógový výlet začíná v neděli 29. srpna (možnost příjezdu po 15:30 hod) a končí ve středu po jógování s možností odjezdu v pozdějších odpoledních hodinách. Vemte si s sebou vlastní jógamatku. V případě potřeby a po domluvě ráda zapůjčím.

Storno pobytu 21 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % z celého pobytu. Záloha pod domluvě před pobytem.

REZERVACE A DOTAZY Eva Horynová ˜ eva@yogawithevahorynova.cz  telefon: 721 848 302

ARCHIV

MAILING LIST

Po celý rok Vám budu posílat oznámení o seminářích, workshopech a jiných událostech či názorech.