Eva Blog
Menu

Akce

Jógové prodloužení prázdnin v Malíkově

pár dní v týdnu v čase zářijovém

Od neděle do středy v září v Malíkově

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla tento rok vypsat dvě trochu netradiční akce, kdy vás zvu na výlet, respektive takové malé prázdniny, které nebudou vyjímečně o víkendu, ale během pár dnů v týdnu. První akce je takové prodloužení prázdnin, začátkem září, kdy bych vás ráda pozvala do Malíkova, kde je tou dobou nádherně. Bude to trochu jiné, však možná ještě víc relaxační a prázdninové. Sešli bychom se v neděli a odjížděli ve středu během dne. Pozvánka je určená těm, kdo si mohou udělat čas, kdo si chtějí odpočinout, užít si ještě kousek léta, nespěchat, ale mít čas sami na sebe. Vzhledem ke dnům v týdnu je akce vhodná i pro ty, kdo by chtěli jet s někým necvičícím, nebo s miminkem, rodinou, dítětem, partnerem, sami. To už nechám na vašich představách a přáních. Budu se těšit, jestli tato sešlost vyjde, je dost možné, že bude o něco komornější než víkendové akce. Bude se konat, když se nás sejde minimálně 9 lidí. Podle zájmu bych vám dala vědět do zpráv emailových či osobně, po telefonu. Kromě jógování, protahování, odpočinku je zde prostor na vlastní zájmy, knihy, jízda na kole, procházky, chození po lese, výlety, poznávání okolí, malování, poslouchání hudby, ležení na dece v krásné malíkovské zahradě, co si budete přát. O jídlo je postaráno s láskou jako vždycky. Těším se.

Plán na jógování vypadá takto:

NEDĚLE PŘÍJEZD PO 15.00 HOD

JÓGOVÁNÍ

PONDĚLÍ JÓGA  10:00 - 11:30 HOD a 18.00 – 19.30 HOD

ÚTERÝ JÓGA      10:00 – 11.30 HOD a 17.30 – 19.00 HOD

STŘEDA JÓGA    9:30 – 11.00 HOD

CENA 4100 KČ (necvičící 3 100)

Cena pro jednu osobu zahrnuje 3 noci ubytování ve 2lůžkovém, 3 lůžkovém pokoji či 4 lůžkovém apartmánu, vše s vlastním sociálním zařízením, stravování s téměř plnou penzí (bohatá kontinentální snídaně, místo pondělního, úterního a středečního oběda bude pro každého připraveno na pokoji ovoce, zdravé tyčinky, ořechy, osvěžení a jiné malé občerstvení, večeře s výběrem několika chodů) a 5 různých skupinových lekcí jógy s olejíčky, četbou na pokračování a relaxací. Odměnou naší praxe budou již tradičně výborné vegetariánské večeře s chutí místní i cizokrajnou se všemi plody, které teplý babí čas přináší. Chutě budou různé, ale určitě se můžete těšit na sezónní zeleninu barevnou a dobrou, luštěniny, voňavá jídla s kapkou Šrí lanky, Indie, či lehkost Itálie, Řecka a českých surovin. Šéfem kuchyně bude opět můj muž, který vymyslí další bohaté menu podle jeho nápadu, inspirace, cizokrajných kuchařek. Však bude vařit a tvořit pro to, abychom lměli spokojená břicha, bylo nám dobře a cítili jsme se během víkendu i v oblasti zažívání moc hezky. Na zahradě pípa, v lednici dobrá vína, čaje, lahodná káva od pana Perly, domácí posezení při lampičce a s knihou v ruce, teplo z krbu, někdo už zná, jiný se může těšit, že pozná. Procházky, klid, radost ze společného jsou už na nás, však věřím, že budou.

Jógový výlet začíná v neděli 8. září (možnost příjezdu po 15. hodině) a končí ve středu po jógování s možností odjezdu v pozdějších odpoledních hodinách. Vemte si s sebou vlastní jógamatku. V případě potřeby a po domluvě ráda zapůjčím.

Storno pobytu 21 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % z celého pobytu. Záloha pod domluvě před pobytem.

REZERVACE A DOTAZY Eva Horynová ˜ eva@yogawithevahorynova.cz  telefon: 721 848 302

ARCHIV

MAILING LIST

Po celý rok Vám budu posílat oznámení o seminářích, workshopech a jiných událostech či názorech.