Eva Blog
Menu

Akce

červnové Mariánské lázně

s nádechech léta na krásném to místě

Prodloužený výlet do Mariánských lázní

Pro velký úspěch lednového jógového víkendu přidávám s potěšením červnový termín. Moc se těším, že je možnost vjyet do Mariánek téměř v létě, na začátku, kdy je tam opravdu krásně a dá se být pouze a jenom venku a kromě jógování ráno a v podvečer se lze toulat, dělat procházky, jít do lesů, zaplavat si, celý den si číst v parku, dělat výlety, pít prameny, jít do kavárny, na dobré jídlo...a nebo jenom tak být na sluníčku a udělat si hezky a dýchat čerstvý vzduch. Čekají nás dopolední a odpolední hodiny, dlouhé, jemné, někdy trochu dynamické, moje oblíbené kombinace yin a yang jógy a hlavně dlouhá relaxace, kterou si o víkendu užíváme o to více.  Pro zájemce je v nabídce Swiss house i několik procedur za dobrou cenu, takže si můžete užít  například různé masáže, kávový peeling, finskou saunu, perličkovou koupel a jiné. Speciálně pro náš víkend bude opět sestavené večerní i polední menu místní vyhlášené restaurace, které bude především vegetariánské, letní, lehké a bude několikachodové. A kuchyně zdejší je opravdu moc lahodná! A jinak budeme jógovat a na to se moc těšim. Věřím, že si čas v Mariánských lázních opravdu užijete. Je tam krásně. 

Jste srdečně zváni a moc se na vás těším, pokud se přidáte!

Plán na jógování vypadá takto:

ČTVRTEK PŘÍJEZD PO 14:00 HOD

VOLNÝ DEN BEZ JÓGY

JÓGOVÁNÍ

PÁTEK JÓGA  10:00 - 11:30  a 17:45 – 19.15 

SOBOTA JÓGA      10:00 – 11.30  a 17:45 – 19.15 

NEDĚLE JÓGA    10:00– 11.30

UBYTOVÁNÍ: swisshouse.cz

CENA  4410 ubytování - 1650 (jógování, organizace) - pro cvičící

          4410 ubytování - 650 (organizace) - pro necvičící  

Cena pro jednu osobu zahrnuje 3 noci ubytování ve 2lůžkovém deluxe pokoji s možností přistýlky, vše s vlastním sociálním zařízením, s bohatou kontinentální snídaní a 5 různých skupinových lekcí jógy s olejíčky, četbou na pokračování a dlouhou relaxací. Pro zájemce prohlídka kouzelných míst ve městě a v okolí se mnou.

Jógový výlet začíná ve čtvrtek odpoledne, večer podle možností příjezdu (lze se domluvit i na možnosti příjezdu v pátek) a končí v neděli po jógování. Vemte si s sebou prosím vlastní jógamatku, případně oblíbenou deku, však jsou na místě. V případě potřeby a po domluvě ráda zapůjčím.

Storno pobytu 21 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % z celého pobytu. Záloha pod domluvě před pobytem dle rozeslaných emailů přihlášeným.

REZERVACE A DOTAZY Eva Horynová ˜ eva@yogawithevahorynova.cz  telefon: 721 848 302

ARCHIV

MAILING LIST

Po celý rok Vám budu posílat oznámení o seminářích, workshopech a jiných událostech či názorech.